OBCHOD

Pro obchodní firmy zabývající se nákupem zboží za účelem jeho dalšího prodeje představuje systém Soft-4-Sale ideální řešení. Pomůže Vám s evidencí kontaktů odběratelů i dodavatelů a to včetně např. bohaté nabídky segmentačních kritérií nebo historie nákupního chování. Příjem objednávek a následná tvorba nabídek v kamenném obchodě nebo přímo v sídle zákazníka už nebude žádný problém. Pomocí několika kliků generátorů vytvoříte všechny potřebné související obchodní doklady, takže ušetříte spoustu času za opakované zadávání informací. Samozřejmostí jsou nástroje pro skladové hospodářství, logistiku, marketing, řízení a plánování atd.

Ať se jedná o velkoobchod nebo maloobchod systém Soft-4-Sale má své uživatele v obou branžích. U velkoobchodu je kladen vyšší důraz na vyhodnocovací nástroje vzhledem k většímu pohybu zásob. Naproti tomu maloobchod je specifická oblast nejvíce rozšířená mezi menšími firmami a živnostníky. Jednotným prvkem je pokladní prodej, který je provázaný na další nevyhnutné moduly z důvodu centrálního přístupu k důležitým informacím. Úspěch malé i velké firmy v obchode závisí také na možností mít rychle k dispozici přesné informace pro další rozhodování a plánování.

Pro obchodní firmy nabízí systém Soft-4-Sale podporu prodeje v oblasti e-commerce. Internetový obchod a katalog produktů Vám pomohou s prodejem a propagací zboží přes internet. Help-desk a portál naopak v poskytování péče zákazníkům, pochopení a naplnění jejich potřeb.

Nejčastější požadavky na vhodný systém

  • rychlost prodeje
  • uživatelská přívětivost,
  • spolehlivost,
  • jednoduchá a rychlá správa zboží s možností přecenění, skladové evidence, atd.
  • propojení s periferiemi – čtečka čárového kódu (on-line, off -line), displej